Yönetim Kurulu

ENES KAYAN Yönetim Kurulu Başkanı
1991 yılında Malatya’da dogdu. İlk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamladı. 2015 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2020 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. 2010'da Bournemouth/İngiltere'de MLS International College'da İngilizce dil eğitimini tamamladı. 2012 yılında TRT İstanbul Çok Sesli Gençlik Korosu'nda koristlik yaptı. 2014-2015 döneminde Marmara Üniversitesi Marmara Genç Vizyon Kulübü başkanlığı yaptı. Ayrıca 2011 yılı itibariyle çeşitli STK’larda aktif olarak görev aldı; evrimsel biyoloji üzerine çeşitli etkinlik ve kongreler düzenledi. 2015-2018 yılları arası Avicenna Sağlık Platformu başkanlığı yapmıştır ve platformun dernekleşmesiyle birlikte İbni Sina Sağlık Derneği kurucu başkanı olarak görevine devam etmektedir.
29 Mart 1993 yılında İstanbul Fatih'te doğdu. Lise eğitimini tam burslu olarak kazandığı Şefkat Vakfı Özel Şefkat Fen Lisesinde bitirdi. Lisans eğitimini, 2011 yılında yine tam burslu olarak kazandığı Haliç Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde 2015 yılında tamamladı. Lisans eğitimi sırasında bir dönem ortopedik rehabilitasyon alanında İtalya’da staj yaptı. 2016 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde başladığı Sağlık Yönetimi yüksek lisans programına tez aşamasında devam etmekte. Lisans mezuniyetinin ardından özel sektörde Fizyoterapist olarak çalışmaya başlayan Kılıçer, aynı zamanda üniversite yıllarından itibaren siyasi ve sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarını aktif olarak sürdürdü. İbni Sina Sağlık Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olup İdari ve Mali İşler Koordinatörlüğünü yürüten Ahmet Kılıçer aynı zamanda Şefkat Koleji Mezunlar Derneği Başkanı ve AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam etmekte.
AYŞE KAZUKCU
1994 yılında Kadıköy, İstanbul’da doğdu. 2012 yılında Kasımoğlu Coşkun Fen Lisesi’ni, 2018 senesinde ise Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimini tamamladı. Üniversite eğitimi boyunca sivil toplum kuruluşları, dernekler ve çeşitli öğrenci kulüplerinde aktif olarak çalıştı. Sağlık bakanlığıyla ortak olarak düzenlenen ülke çapındaki engelli merkezlerinde düzenlenen, toplum ağız ve diş sağlığı eğitim ve uygulamalı programlarına katıldı. 3 sene yönetiminde yer aldığı M.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Toplum Sağlığı Çalışmaları Kulübü’nün kurucu başkanlığını yaptı. İBB Gençlik Meclisi ve Genç Yeryüzü Doktorları’nda aktif vazifeleri oldu. Halen İbni Sina Sağlık Derneği’nde, İstanbul Üniversiteler birim sorumlusu olarak görev yapan Gürsül, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.
1996 yılında İstanbul/Fatih’te doğdu. İlköğretimini Esenler Burç Koleji’nde tamamlayarak 2010 yılında buradan mezun oldu. 2014 yılında ise lise eğitimini tamamladığı Çınar Koleji’nden mezun oldu. 2015 yılı itibariyle Biruni Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimi almakta. 2016 yılı Mayıs ayı itibariyle İbn-i Sina Sağlık Derneği’nde STK görevini yürütmektedir.
BETÜL BAYTAR
1993 Yılında Üsküdar'da doğdu. İlk öğretimini burada, ortaöğretimini Adıyaman'da Adıyaman Fen Lisesi'nde tamamladı. 2013 senesinde Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde Eczacılık Lisans eğitimine başladı. 2015 senesinde okul kulübünde aktif görev aldı. Ayrıca IBB Gençlik Meclisinde Komisyon başkan vekilliği görevini yürüttü. 2016 senesi itibariyle Avicenna Sağlık Platformu'nda, 2018 senesi itibariyle İbni Sina Sağlık Derneğinde Yönetim Kurulunda görev yapmakta. Iyi derece ingilizce dili ve orta derece bilgisayar becerilerine sahip.
EDANUR ÖZDEMİR
EMİNE KAYA
EMİNE SENA KARAMAN
ENES ALTINHAN
ENSAR DİKGÖZ
ESMA KILIÇ
FATİH OYUKTAŞ
1995 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini Küçükçekmece Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca çeşitli STK’larda aktif görev aldı. Mayıs 2016 tarihinden itibaren İbni Sina Sağlık Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.
HANDE KÖSE
HANDE ELİF ÖZÇİFTÇİ
HASAN KARATAŞ
İREM UĞUR
KASIM IŞIK
KÜBRA BİNGÜL
MUSTAFA AYTEMİZ
M.ESAD TAHA
NURSENA ATAR
OSMAN AKGÜL
SELEN FETTAHOĞLU
SENA GÜNAYDIN
SENANUR ELMALI
YUNUS ÇOMAR