• 6. Uluslararası Evrim Kongresi
 • İbni Sina Sağlık Derneği’nin öncülüğünde, Bilim Ofisi ve Açıkbeyinler işbirliği ile; bu sene altıncısı düzenlenen 6. ULUSLARARASI EVRİM KONGRESİ 10-11 Nisan 2019 Çarşamba ve Perşembe günleri saat 10.00’da İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda!

  Birbirinden değerli profesör ve öğretim üyelerinin konuşmacı olduğu kongremizde; önyargılarla çarpıtılmamış, salt bilimsel kanıt ve düşüncelerin ifade edilebildiği daha özgürlükçü, bilimsel ve uluslararası bir çalışma ve paylaşma ortamının oluşturulmasını hedeflediğimiz konular ile karşınızdayız.

  Ulusal ve uluslararası akademisyenlerden oluşan Bilim Komitesi, sizlerin göndereceği poster ve sözlü sunumları değerlendirmeyi bekliyor. Akademik kariyerinize unutulmaz bir anı bırakabilmek adına çalışmalarınızı bekliyoruz.

  Poster ve Sözel Sunumlar hakkında genel kuralları ve bildiri gönderme koşullarını görmek için tıklayınız.

  Kongre katılım ücreti: Öğrenci 95TL Diğer 145TL

  Ön kayıt yaptıktan sonra belirtilen hesap numarasına kongre ücretini yatırdığınız takdirde kongre kaydınız tamamlanmış olacaktır. Kongre katılım ücretine kongre öncesinde yapılacak olan eğitim seminerleri, katılım belgesi, kırtasiye masrafları, kahve ve ara ikramlar dahildir.

  Sorularınız ve detaylı bilgi için
  evrimkongresi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


  Katılımcıların EFT yaparken ya da kongre ücretini yatırırken açıklama kısmına mutlaka ‘Ad-Soyad Evrim Kongresi Kayıt Öd.’ yazması önemle rica olunur.

  Hesap bilgileri: İbni Sina Sağlık Derneği

  Kuveyt Türk Katılım Bankası Beyazıt Şb.
  TR23 0020 5000 0950 4381 3000 01  **Toplu kayıt fiyatları için mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 • ÖN KAYIT FORMU